BayKaptan.Com © 2014 | Gizlilik Bildirimi

Google Dostu Web Tasarımlar

Google gibi bir çok arama motrlarında ilk sayfa ve ilk satırlarda çıkmasını sağlayan yazılımlar ile web tasarımlar gerçekleştiriyor, size fayda sağlamayan değil, fayda sağlayan daha çok kazandıran web tasarımlara imza atıyoruz. Diyelim bir internet siteniz var ve istenilen kelimeler sağlık ise, sağlığın hangi dalı mesela diş olsun, diş ile farklı kelimelerde arama motoru google gibi vs. diş veya diş hekimi, diş doktoru, gibi kelimelerde ilk sayfalarda sizin siteniz görünmüyorsa tam bir işe yaramaz site sahibisinizdir. Faydasızdır derhal o sitenizden kurtulup yenisini işi bilen kişilere yaptırmalısınız.

Web tasarımda önemli olan renk şekil biçim değildir, elbette bu söylediklerimizin önemi vardır ancak getirisi olmayan bir işin süksesi size fayda sağlamayacaktır. Biraz amiyane bir tavırla söyledik ama söylediğimizde haklı olduğumuzu bidiğimiz için siz değerli ziyaretçilerimizin bu türden hatalara düşüp mali zararlar yaşamasını istemedik işte bu yüzden bu makaleleri sizleri tamamen bilgilendirmek açısından yazdık ve yazmaya devame deceğiz..

Multmedya ile ürünlerinizi tanıtın

Galeriler ile istediğiniz galeriyi oluşturun

Makalelerinizi yayınlayın veya değiştirin

Markalaşma yolunda dev adımlar atın

Kurumsal kimliğinizi oluşturun

İstediğiniz an heryerden yönetim keyfini yaşayın

7/24 saat ve 365 gün dünyada tek ve dünyanın heryerine yayın yapıp sizin reklamlarınızı tanıtan, ürünlerinizi pazarlayan dijital medya harikası internet siteleridir. Gereksiz yere büyük bütçelerinizi çöpe atmayın bir internet sitesi yaptırın.!

Arama

Arama

Bu Site ( İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Deteği ) Alacak Kurum veya Kuruluşları Bilgilendirme Amaçlı ve Bu Konularda Hizmet Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bay KaPTaN Web Tasarım www.baykaptan.com