BayKaptan.Com © 2014 | Gizlilik Bildirimi

Sosyal Medya Desteği

Dünyaca ünlü ve çok sık kullanılan sosyal paylaşım sitelerinde sizi tanıtıyor müşteri portföyünüzü genişletiyoruz. Facebook, Twitter, Myspace, Bado, Linkedin, Google Plus gibi birçok sosyal paylaşım sitelerinde sayfalarınızı tasarlıyor, interaktif paylaşımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Twitter Desteği

Siteniz ile bütünleşen Twitter sayfalarınızı tasarlıyoruz. Tasarladığımız twitter sayfalarınızda ürünlerinizi yayınlıyor, twitter ile aranızda aracı vazifesi görüyoruz. Twitter desteği ile binlerce kişiye ulaşıp ürünlerinizi tanıtma şansını yakalıyorsunuz. Twitter sayfalarında hayranları arttırmak ancak interaktif olmakla mümkündür. Sürekli güncelenen ve takip edilen sayfaların ziyaret oranları yüksektir. İllegal yollara gidilmesi, faydadan çok zarar verecektir. Bu nedenle Twitter sayfalarında interaktif olmak tercih edilen olmalıdır. Twitter konuları, ürün filmleri, görsel çalışmaları yapmaktayız.

Facebook Desteği

Facebook sayfalarınızı tasarlıyoruz. Tasarladığımız Facebook sayfalarının reklamlarını yapıyor, dilerseniz Facebook ile aranızda aracı oluyoruz. Facebook desteğiye yüzbinlere daha kolay erişmenize yardımcı oluyoruz. Facebook sayfalarına özel görsel çalışmalarınızı hazırlıyor, periyodik zamanlarda Facebook sayfanızı güncel kalmasını sağlıyoruz. Facebook sayfalarında ürünlerinizi veya tanıtmak istediklerinizi hazırladığımız görsel çalışmalarıyla, anomasyonlar, videolar ile tanıtıyor, sektörünüz ile ilgili müşteri portföyünüzü oluşturuyoruz.

Web Tasarım

Google+ Artı Desteği

Google+ Artı DesteğiEn büyük sosyal paylaşım sitelerinden olan Google+'da sayfalarınızı oluşturuyor görsel tasarımlarını sağlıyor, Google+'da bulunan binlerce kişiye tanıtımlarınızı yapıyoruz. Google+ porofil ve ürün sayfalarınızı internet siteniz ile bütünleştiriyor müşterilerinizin size oylama veya ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Ürün resimlerinizi Google+ sayfa resim formatlarına uygun, çözünürlüklerini renk ve netliklerini düzenliyerek tercih edilebilir olmanızı sağlıyoruz. Bizimle çalışan ve talep eden müşterilerimizin Google+ sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Vimeo Video Desteği

Hepinizin bildiği üzere Vimeo sosyal video paylaşım siteleri arasında oldukça büyük kapasiteye sahip, yayınladığı video kaliteleri ile internet dünyasında kariyer kazanmış bir sosyal video paylaşım sitesidir. İnternet sitenizde oluşturduğumuz network ağınıza Vimeoyuda dahil edip, sizin için kayıt olup, vimeo sayfanızı tasarlayıp paylaşıyoruz. Vimeo sosyal video paylaşım sitesinde sizinde ürünlerinizin videolarının yayınlanmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçiniz.

TUMBLR Desteği

İnternet siteniz ile bütünleşen TUMBLR sayfanızı oluşturuyor tasarlıyoruz. Ürün veya tanıtmak istediklerinizi TUMBLR üzerinden tanıtılmasını sağlıyoruz. Dilerseniz; interaktif olabilmesi için Tumblr güncellemelerini biz yapıyoruz. Tumblr'ye özel görsel çalışmaları, videolar ile sizi çok daha fazla kişinin tanımasını sağlıyoruz. Tumblr sayfalarınız için gereksiz zaman harcamanıza hiç geek yok, siz bize bırakın biz en güzelini sizin için tasarlıyalım. Web tasarım sanattır.

Myspace Desteği

Myspace sosyal paylaşım siteleri arasında hatrı sayılır bir kariyere sahiptir. Myspace sayfa tasarımlarınızı sosyal paylaşımlarınızı sağlıyoruz.

Myspace sayfa tasarımlarını sizin istediğiniz görsellikte ve içerikte hazırlıyoruz. Myspace üzerinden size ulaşmak isteyen müşteri portföyünüze siteniz ile bağlantı kuruyoruz.

Youtube Desteği

Yotube'de yayınlanan videoların kalitesi, arz talep döngüsü göz önünde bulundurularak gücü hepimizin malumudur. Bu güce sizide ortak etmek adına,youtube sayfanızı açıp tasarlıyor, internet sitenizde yayınlanan Youtube linkleri altında ürün videolarınızı editliyor, youtube sayfanızda yayınlıyoruz. Youtube bordlarda müşteri portföyünüzü oluşturuyor, ileriye yönelik yeni ürünlerinizden düzenlediğimiz videolar ile haberdar ediyoruz.

Birgo Desteği

Türkiyede birçok kullanıcısı olan ve sıkça kullanılan Birgo sayfalarınızın tasarımlarını gerçekleştiriyor sizi interaktif bir şekilde Birgo datalarında güncel tutuyor, temsil ediyoruz.

Web Tasarım Sanattır.!

Doğru ve kalıcı üretimlerimiz ile markalaşmanın yanısıra kazancı elde etme yolunda hızla büyümenize katkı sağlıyoruz! Bizimle çalışan müşteri diye değil, dostlarımız adıyla adlandırdığımız tüm sektörlerde bizi takip edebilir, işimizin pofosyonel bakış açısını izleyebilirsiniz. Ürettik kazandılar, üretiyoruz kazanacaklar.!

Arama

Arama

Bu Site ( İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Deteği ) Alacak Kurum veya Kuruluşları Bilgilendirme Amaçlı ve Bu Konularda Hizmet Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bay KaPTaN Web Tasarım www.baykaptan.com