BayKaptan.Com © 2014 | Gizlilik Bildirimi

Web Tasarım - Kurulum

Kişisel veya kurumsal internet sitesi kurulumları sitenin yapısı şekli ve tasarımına göre kurulum zamanları değişmektedir. Ön proje çalışmalarından sonra belge bilgilerin tesliminden sonra takip edecek hazırlık aşamasında periyodu içeriğin fazlalığı, görsellerin fazlalığı, özelliklerin değişkenliği tasarım zamanını azaltacak veya çoğaltacaktır.

Bu nedenle siparişini verdiğiniz web sitesinin tasarımının tamamlanmasının zamanı konusunda birebir görüşmelerimizde bilgi alabilirsiniz. İnternet siteniz ile alakalı sektörel araştırmaları gerçekleştiriyor, neden, nasıl, niçinlerin cevaplarını buluyor, sondarında tasarım çalışmalarına başlıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yüzlerce internet site tasarımlarını gururla sunuyor, bundan sonrada tasarlıyacağımız internet sitelerini önce sanatsal, sonra interaktif daha sonra size fayda sağlıyan siteler olarak üretmeye devam edeceğiz.

Web tasarım konusunda iddia değil gerçeğiz.!

Arama

Arama

Bu Site ( İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Deteği ) Alacak Kurum veya Kuruluşları Bilgilendirme Amaçlı ve Bu Konularda Hizmet Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bay KaPTaN Web Tasarım www.baykaptan.com