Goldex

BayKaptan.Com © 2014 | Gizlilik Bildirimi

Web Tasarım

Kullanacağı alanın belirlenmesi
Alan Adının Belirlenmesi
Web Tasarım Kurulum
Logo Tasarımı

Arama

Arama

Misyon&Vizyon Hazırlanması
Ürün ve Özellikleri
Haberlerin Hazırlanması
Duyuruların Hazırlanması
Grafik Görsellerin Hazırlanması
AdWords Planlaması
Banner Reklam Hazırlaması

Web tasarım ihtiyaçlarınıza en ekonomik, en uygun çözümleri sunuyoruz.

İnternet sitenizi hazırlıyor, Sitenizi yayınladıktan sonra Facebook, Twitter, TMBLR gibi sosyal medya desteğini sağlıyoru, sayfalarınızı kuruyor güncelliyoruz. Bizimle çalışanların başarısını kendi başarımız sayıyor bu durum ile gururlanıyoruz. Bir internet sitesinden çok daha fazlasını hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz.

Aranan kelimelerdeki sonuçlarda ilk açılacak olan site sizin siteniz olur ve geri dönüşümü hızlanır. Kartvizit siteler işe yaramaz sitelerdir. Siz söylerseniz girip ziyaret ederler, sizin söylemedikleriniz bilmez ve haberdar olamazlar! Bu anlamda bizim tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz internet siteleri kartvizit siteleri değildir. ' Gerçekleştirdiğimiz Web tasarımlarımızın Seo çalışmalarını arama motorlarına uygun düzenlemekteyiz.' Kısa sürelerde arama motorlarında ilk sıralara çıkan siteler geri dönüşümlerini bizzat müşterilerimiz şahit olmaktadır. Siteniz arama motorlarında birinci sıralara yükselsin ve müşterileri portföyünüze hızlıca ulaşın! Bol ve hayırlı kazançlar.

Bu Site ( İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Deteği ) Alacak Kurum veya Kuruluşları Bilgilendirme Amaçlı ve Bu Konularda Hizmet Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Bay KaPTaN Web Tasarım www.baykaptan.com